Модульні будинки для ВПО в Одесі: який вигляд мають, хто отримає та коли заселятися (фото, відео)

В Одесі триває встановлення модульних будинків для переселенців. Загалом планують встановити до 60 таких споруд, а перші родини ВПО зможуть заселитися сюди на початку нового року.

Міська влада Одеси запланувала створити два модульні містечка для внутрішньо переміщених осіб на різних локаціях. Наразі триває будівництво першого з них – 10 будинків уже встановили, повідомляє пресслужба міськради. Поруч знаходиться парк Савицького, заклади освіти та зручна транспортна розв’язка. Попереду – інженерні та документальні роботи. 

«Якщо все піде за планом, то, сподіваюся, уже на початку наступного року ми зможемо заселяти сюди родини переселенців», – сказав мер Одеси Геннадій Труханов. 

Загалом кожне містечко складатиметься з 25-30 будинків, обладнаних комплектами меблів і всім необхідним для проживання. Загальна площа кожного будинку – 39 кв. м. За словами міського голови, містечка будують для переселенців, які працюють в комунальній сфері Одеси. Це може стати додатковим фактором, що мотивує влаштовуватися на роботу на комунальні підприємства Одеси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новини для ВПО: зміни в призначенні виплат та стимулювання до пошуку роботи

Труханов додав, що наразі є домовленість про надання Одесі 40 модульних будинків. Для їхнього розташування розглядаються й інші локації. 

Як повідомляла «Гривна», погіршення погодних умов останніми днями в Одесі стало причиною смерті 7 безхатченків. При цьому в місті кількість безпритульних збільшилася, зокрема, і за рахунок ВПО.

Фото та відео: пресслужба Одеської міськради

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці