На Миколаївщину повернулися майже всі жителі

З початку повномасштабного вторгнення  до останнього дня окупації армією РФ правобережжя Дніпра ворог нещадно обстрілював Миколаївщину та обласний центр, руйнуючі інфраструктуру та вбиваючі мирне населення. Більшість жителів регіону вимушені були покинути свої домівки та евакуюватися до більш безпечних областей. Наразі майже всі жителі Миколаївщини повернулися до дому.

Про це в ефірі «Апостроф TV» повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій КІМ.

Він зазначив, що з 1 млн 200 тис. осіб, які проживали у Миколаївській області о війни, повернулися майже усі.

«Повернулися близько 1 млн 100 тис. жителів. Тобто, майже усі, хто виїхав. У Миколаєві наразі з 470 тис. жителів мешкають близько 400 тис. Люди повертаються, намагаються влаштуватися, ремонтують будинки. Головна проблема у регіоні – робочі місця, адже не працюють порти, зруйнована економіка», – розповів Віталій Кім.

«Раніше «Гривна» повідомляла, що з початку повномасштабної війни у Миколаєві пошкоджено близько 400 багатоповерхових будинків і близько 800 приватних. А 60 приватних будинків знищено цілком. Наразі, миколаївці, чиє житло постраждало від обстрілів, можуть повторно подати заяву на відшкодування.

Пов'язані записи

Внаслідок ворожої дронової атаки постраждав працівник Херсонської МВА

Окупанти продовжують дроновий терор Херсонської громади. Сьогодні, 25 червня, під удар ворожого БпЛА потрапив працівник Херсонської міської військової адміністрації. Російський безпілотник атакував 53-річного працівника ХМВА близько 14:55 у Центральному районі…

Подробиці
Привласнив кошти на відбудову Посад-Покровського: оголошено підозру директору будівельної компанії

На Херсонщині правоохоронці оголосили про підозру у привласнені та розтраті директору будівельної компанії, яка мала вести ремонтні роботи та зводити приватні житлові будинки замість пошкоджених війною у селі Посад-Покровське Чорнобаївської…

Подробиці