Низка населених пунктів на лівобережній Херсонщині через війну стали безлюдними. Зокрема, у селі Корсунка Новокаховської міської громади вже немає місцевих жителів. Зараз там знаходиться велика кількість розбитої російської техніки.
Про це український мер окупованої Нової Каховки Володимир Коваленко розповів «Новинам Приазовʼя».
«Корсунка – вона пуста, після затоплення туди практично ніхто не повернувся», – повідомив Коваленко.
Спустошені села є і в Олешківській громаді, яка також перебуває в російській окупації.
«Села Підстепне, Кринки, Нечаєве майже порожні. Не знаю, скільки людей насправді на сьогодні залишилося в Піщанівці. Немає з ким зв’язатися, людей немає», – повідомила начальниця Олешківської МВА Тетяна Гасаненко.
За її даними, загалом до громади належать 13 населених пунктів. Наразі там проходить лінія розмежування між ЗСУ і російською армією. Населені пункти, які розташовані у безпосередній близькості до Дніпра, потерпають найбільше.
«На початок повномасштабного вторгнення Росії Олешківська територіальна громада налічувала майже 40 тисяч населення. На зараз, за дуже умовними підрахунками, там залишилося не більше 9 тисяч. У самих Олешках з 20 тисяч населення залишається близько 3 тисяч. По інших деяких населених пунктах жителів можна перерахувати на пальцях однієї або двох рук», – додала посадовиця.
Раніше «Гривна» повідомляла, що окупаційна влада відмовляє місцевому населенню в наданні будь-яких послуг без наявності російського паспорта. Наразі місцеве населення на тимчасово окупованій Херсонщині не має доступу до ліків.
Низка населених пунктів на лівобережній Херсонщині через війну стали безлюдними. Зокрема, у селі Корсунка Новокаховської міської громади вже немає місцевих жителів. Зараз там знаходиться велика кількість розбитої російської техніки.
Про це український мер окупованої Нової Каховки Володимир Коваленко розповів «Новинам Приазовʼя».
«Корсунка – вона пуста, після затоплення туди практично ніхто не повернувся», – повідомив Коваленко.
Спустошені села є і в Олешківській громаді, яка також перебуває в російській окупації.
«Села Підстепне, Кринки, Нечаєве майже порожні. Не знаю, скільки людей насправді на сьогодні залишилося в Піщанівці. Немає з ким зв’язатися, людей немає», – повідомила начальниця Олешківської МВА Тетяна Гасаненко.
За її даними, загалом до громади належать 13 населених пунктів. Наразі там проходить лінія розмежування між ЗСУ і російською армією. Населені пункти, які розташовані у безпосередній близькості до Дніпра, потерпають найбільше.
«На початок повномасштабного вторгнення Росії Олешківська територіальна громада налічувала майже 40 тисяч населення. На зараз, за дуже умовними підрахунками, там залишилося не більше 9 тисяч. У самих Олешках з 20 тисяч населення залишається близько 3 тисяч. По інших деяких населених пунктах жителів можна перерахувати на пальцях однієї або двох рук», – додала посадовиця.
Раніше «Гривна» повідомляла, що окупаційна влада відмовляє місцевому населенню в наданні будь-яких послуг без наявності російського паспорта. Наразі місцеве населення на тимчасово окупованій Херсонщині не має доступу до ліків.