День 626. 11 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

За пару тижнів до 11.11.22 чоловік сказав, що нам час збиратися в Херсон. Не вірилося, якщо чесно. Так мріялося про це, таким бажаним було, і все одно…

Тепер вираховує, скільки кілометрів нам з Криму додому їздити на вихідні:)

Вірю йому.

***

Рік пройшов … 

Сльози від щастя були в той день і наступні жменю. 

А сьогодні – працюємо як завжди, допомогаємо ЗСУ та робимо ДОНАТИ. 

Лівий берег все ще в окупації. Дуже хочеться ось так радіти і обійматися в Олешках, Гопрах, Скадовську, Генічеську, Хорлах, Кінбурні, Тендрі, Маріуполі, Севастополі…

***

Я запам’ятала цей день на все життя! 

Чи можна вити від щастя і горя одночасно?… Так! Саме вити!!!, нарешті випустивши з себе, той адський біль і жах… Перетворитися з тіні – на людину! 

Скинути зашморг з шиї, відірватися від цупкого дна і виплисти з пазурів болота, аби нарешті ковтнути свіжого повітря! Жадібно дихати і знати, що вони вже не топчуть своїми смердючими лаптями моє місто!

Я точно знала, що Херсон бомбитимуть після звільнення… Предсказованість зла, очевидна очевидність…

Але для мене нічого страшнішого, ніж окупація, в цьому мороку, немає! Поневоленя, катування, знущання, ґвалтування, грабування… – гидкі синоніми «руського міра»… 

Навіть Ад для вас тісний, нелюди-окупанти!!!

Свобода – головна цінність і ознака духу українського! 

Рабам – не зрозуміти цього! 

Найкраща земля у світі – рідна!

І хоча поки вона захлинається від болю, вибухів і втрат, я знаю, що Воїни Світла, вдень і вночі, понадлюдськими силами, гонять погань і не лише з лівого берега! 

Вічна вдячність і шана Героям-визволителям!

Біль від того, що не всі дочекалися 11 листопада, не всі дочекаються Великої Перемоги… Але Україна дочекається!

***

У Херсоні за рік з дня звільнення зареєстрували 289 шлюбів

***

Навіть “Новий рік”,невзмозі конкурувати с цією датою,для херсонців…

***

хоч я і не херсонець, але коли перечитую записи людей з окупації чи записані розповіді про звільнення – очі стають мокрими

велика шана тим, хто вистояв в окупації. і подяка ЗСУ

(таки вже  херсонець)

***

Визволення Херсону це без сумніву знакова подія в цій війні, але ж суспільство так і не отримало відповідь чому ворог зміг стрімко просунутися в лютому 2022 року? Чому величезна кількість вищих чиновників місцевої влади і представників спецслужб, виявилася зрадниками? Хто надавав дах Стремоусову? Чому представник президента втік в перші дні і таємно підписував багатомільйонні витрати для благоустрою міста свому товаришу? Люди повинні знати це, хоча б для того, щоб зробити висновки і не обирати знову пройдисвітів. 

Ціна, яку платить народ, занадто велика, щоб не дати до цього часу відповідь.

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці

Ще новини

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)
«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)
«Миколаївський диктант» написали вчетверте: цьогоріч його присвятили зоопарку
«Необхідно по окремій комісії у кожне село»: дві громади Херсонського району відзвітували про дистанційне обстеження житла