На Миколаївщині ексдиректорка відділення “Укрпошти” заволоділа 350 тисячами гривень з каси

Миколаївські правоохоронці повідомили про підозру ексдиректорці відділення “Укрпошти” в Миколаївському районі. Про це заявив в пресслужбі обласної прокуратури Миколаєва. 

Колишній очільниці відділення інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану.

За даними слідства, підозрювана, зловживаючи службовим становищем, вилучила з каси поштового відділення майже 350 тис грн, якими у подальшому розпорядилась на власний розсуд.  

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як раніше повідомляла “Гривна”, правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт стосовно 56-річної мешканки Миколаєва, якій інкримінують несанкціоноване поширення інформації про розташування Збройних сил України. Жінка передавала дані про дислокацію ЗСУ в Херсонській та Миколаївських областях родичу на тимчасово окупованій території. 

 

Пов'язані записи

Хотів заробити на відновленні будинків у Білозерській громаді: підозра керівнику будівельної фірми

Повідомлено про підозру директору будівельної фірми, який навмисно завищував витрати на капремонті приватних будинків у Білозерській громаді. Фігурантом є 31-річний житель Львівської області, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області. Будучи…

Подробиці
14 підприємців Херсонської громади отримали гранти від міста на розвиток бізнесу

У межах міської програми «Незламний бізнес» перші 14 підприємців, які працюють безпосередньо на території Херсонської громади, отримали гранти на розвиток власної справи. Загальна сума підтримки, наданої коштом міського бюджету, склала…

Подробиці