В Нечаєво окупанти вбили сімейну пару та виселяють місцевих жителів з власних будинків

В Олешківському районі тривають звірства окупантів проти місцевого населення. Як повідомляють місцеві у місцевих чатах, російські військові вбили подружжя у селищі Нечаєво на лівобережжі Херсонщини. 

Сталося це 5 листопада на 24 вулиці. За повідомленням місцевих жителів, трупи вбитих ніхто не прибивав та не вивозив. Також зафіксовані чергові випадки мародерства російських військових та крадіжки майна. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: На тимчасово окупованій частині Херсонщини рашисти вбили молоде подружжя 

“Розграбували рашисти все. Навіть тряпки грузили. Техніку, меблі, все абсолютно, що бачили. Їм всеодно що воно підтоплене все було. Навіть паркани розібрали на метал місцями”, – йдеться в повідомленні. 

Інформацію про вбивство пари підтверджує російське видання “ASTRA”. За його інформацією, вбитих звали Тетяна Філенко та Сергій Авдєєв. Їх застрилили у дворі власного будинку. Також видання зазначає, що підозрюваного у вбивстві людей вже затримали. Мова про 28-річного військового окупаційної армії з військової частини №12266 з міста Кіровська Ленінградської області Олексія Косенкова. Він заявив, що розстріляв місцевих жителів зі свого автомату Калашнікова. Мотив вбивства невідомий. 

За повідомленням мсісцевих, окупанти також мінують ліс навколо населеного пункту. Також повідомляється про погрози рашистів тим цивільним, хто залишився досі в Нечаєвому. Останнім дали термін до завтрашнього дня покинути селище. Військові рф вважають місцевих коригувальниками ЗСУ.

Це вже не перший випадок примусової депортації жителів селища. У січні цього року Центр національного спротиву повідомляв про вивезення населення з Нечаєво задля розміщення в будинках військових рф. Також окупантами були зайняті порожні дачі місцевих. Також, за інформацією очевидців, рашисти зайняли території військової частини біля Нечаєво, де раніше розміщувалися ЗСУ до повномасштабного вторгнення рф. 

Жителів було вивезено в населені пункти на півдні тимчасово окупованої частини Херсонської області, де їм без засобів для існування не залишиться іншого виходу, ніж отримання паспорта ворога для отримання виплат в 10 тис. рублів.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що окупанти планують відключити газопостачання в Олешках нібито для проведення ремонтних робіт. Однак, місцеве населення вважає, що газ в їхні будинки так і не повернуть. Тим більше, що Олешки вже більше півмісяця без електрики.

 

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці