За незаконну вирубку дерев у лісі жителю Подільського району Одещини загрожує чималий штраф або позбавлення волі – вирок винесе суд.
Поліцейські викрили чоловіка у лісовому масиві під час спилювання акацій.
Як повідомляє ГУ Нацполіції Одеської області, житель Балтської міської територіальної громади за допомогою бензопили спиляв дев’ять дерев та, розпилявши їх на колоди, завантажив у причеп мотоцикла з наміром вивезти для власних потреб.
«Чоловік діяв всупереч встановленому порядку заготівлі деревини, яка дозволяється лише за наявності спеціального дозволу на використання лісових ресурсів (ордера чи лісорубного квитка). За попередніми підрахунками, завдана державі майнова шкода складає близько 40 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні поліції.
У правопорушника вилучили знаряддя злочину та деревину. Слідчі повідомили йому про підозру у незаконній порубці дерев у лісах, що заподіяло істотну шкоду. Цей злочин карається штрафом від 17 до 25,5 тисяч гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років.
Раніше «Гривна» повідомляла, що до чотирьох років позбавлення волі загрожує двом жителям Одещини, які пропонували поліцейським «відкупні».









