На Одещині завідувач ветеринарного пункту вимагав хабар та погрожував зазначити, що худоба хвора

Колишній завідувач одного з пунктів ветеринарної медицини на Одещині отримав вирок суду за вимагання та отримання хабаря. Тепер зловмисник заплатить на користь держави штраф у розмірі 51 тисяча гривень. 

Як повідомляє ГУ Нацполіції Одещини, ще на початку року до правоохоронних органів звернувся громадянин із заявою про те, що керівник ветеринарної дільниці однієї з ОТГ Білгород-Дністровського району вимагає сплатити 10000 гривень за спрощення процедури виготовлення паспортів для десяти голів великої рогатої худоби, яку він виростив і повинен був зареєструвати згідно з чинним законодавством. У випадку відмови зловмисник пригрозив господарнику ускладнити та затягнути процедуру реєстрації і навіть зазначити, що худоба хвора.

Правоохоронці задокументували протиправні дії завідувача ветпункту, вилучили гроші, отримані ним у незаконний спосіб, та інші речові докази, й затримали правопорушника, поклопотавши про його відсторонення від посади.

«Слідчі під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури висунули фігуранту обвинувачення у проханні службовою особою надати неправомірну вигоду для себе та одержанні такої вигоди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням службового становища. Надалі між прокурором та обвинуваченим була укладена угода про визнання останнім своєї винуватості, яку поліцейські скерували до суду разом з обвинувальним актом за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України», – прокоментував начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

Суд затвердив угоду та призначив підсудному покарання у вигляді штрафу у розмірі 51 тисячі гривень. Також ухвалою суду визначено долю взятої ним неправомірної вигоди: 10 тисяч гривень направлять до спеціального державного фонду.

Раніше «Гривна» писала, що скандального суддю з Одеси відправили в почесну відставку із солідними довічними виплатами.

Пов'язані записи

За добу через російські обстріли Херсонщини постраждали 14 людей, серед них дитина

Минулої доби російські війська продовжили масовані атаки на Херсонщину. Внаслідок обстрілів і ударів безпілотниками поранення дістали 14 людей, серед яких одна дитина. За даними ОВА, під вогнем опинилися Херсон та…

Подробиці
У Херсонській громаді цього року закінчили школу з відзнаками 70 випускників

Попри надскладні умови навчання в часи війни херсонські діти продовжують вражати своїми досягненнями. Цього року 70 випускників шкіл Херсонської громади отримали свідоцтва про освіту з відзнакою, що еквівалентно золотим та…

Подробиці