Спілкуюсь зараз з ВПО, які взяли іпотеку.
Знаєте, що вони називають головними «плюсами»?
Те, що у своє житло нарешті можна взяти котика або собачку; те, що можна не боятись, що твоя дитина порве чи помалює шпалери.
Щастя у простих речах.
***
Цікаво спостерігати за тенденціями у соцмережах. Там по повній – підготовка до президентських виборів. Розкручують групи під це діло – для цього ставлять пости на кшталт: підтримаємо лівобережжя, під портретом цієї військової ніхто не поставить лайк, вона ж не оголена модель, цей поранений лежить у комі, Залужний, захисти небо, моліться за. Назви груп специфічні деякі.
І то я мовчу про пости реальних деяких людей від політики, які останні тижні буквально оскаженіли. А ця реакція на ексдруга Фейгіна? До речі, коли херсонці ківу тролили, то вони це робили так, що той з міста втік. Вчіться тролити так, щоб це не був піар.
Ну, і таки так – висаджувати дерева треба також без політики.
***
Якщо інтерв’ю Залужного у вас викликало сплеск розчарування, це значить, що ви живете в світі рожевих поні і єдиномарафонців.
Виявляється є інший світ. Реальність.
***
Рік тому… Чекали – й дочекалися.
Зараз… Чекаємо – й дочекаємось!
***
Перейменування вулиць в Херсоні це добре. А переглянути рік заснування міста? Це ж не 1778, там раніше що було)
***
Херсонські ціни на овочі. Колись у нас тут були дешевші овочі – зараз, ніби, зрівнялися з іншими регіонами, а то й дорожче?
***
Сьогодні прокинулася від обстрілів Херсона.
Снилося, що я з шумною компанією спускаюся вниз до набережної біля “Фрегата”. Аж раптом бачу сигнальну ракету на тому березі. Розумію, що це сигнал для атаки. І через кілька секунд з того берега на Херсон починають летіти ракети. Дуже багато ракет. Ми раптом опиняємося біля Річкового вокзалу, біжимо в підземний перехід. Хтось каже, що треба бігти в бетонне укриття, яке поставили біля Річпорту. Але я розумію, що бігти в укриття немає сенсу, бо не встигнемо – летить кілька хвилин чи навіть секунд.
Я прокидаюся.
***
Без звуку Херсон можна сприйняти як тихе і безпечне місто десь у Австрії. Ну ладно не в Австрії, хай буде десь в Румуніі.
***
Стаття в Time − суцільні запитання.
Стаття Залужного в The Economist− відповіді на питання.
***
Тішить, що є укриття та Пункти Незламності в нашій області, які облаштовані по-домашньому і з любов’ю до людей.
У Музиківській громаді діти та дорослі відчуватимуть себе в них не лише в безпеці, але й у прийнятному комфорті.
Створені всі належні побутові умови, дозвіллєві та активні ігрові зони. Тож діти можуть гратися, навчатися та відпочивати допоки очікують відбою повітряної тривоги.









