День 613. 29 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Те, що тепер просинатися я буду о 5:00, не так страшно, як те, що о 17:00 буде вже ніч. Не люблю зимовий час ((

Тепер доведеться думати про те, що робити далі, ще на одну годину більше. І про Херсонщину, на яку скинули 200 авіабомб за 5 днів, і чому її – зраджену і беззахистну методично знищують вже двадцять місяців – теж на годину більше.

***

Ми боремось з усім що має відношення до радянського союзу але продовжуємо переводити час….як же ви дістали мене з цими іграми годинників, а чи не «совки» ви часом ?

***

Чи може хотіти жінка з Українки Запорізької області поїхати жити до окупації (за її ж словами) за 10 тис. російських рублів? При тому, що тепер вона – в Німеччині та користується її підтримкою як біженка. Випадово почув розмову в маршрутці Київ – Чернігів пасажира та цією самою жінкою. Мотивація – згадана одноразова виплата від мавп із північного сходу (гроші на шару дають!). Це до вміння мислити та рахувати. Співрозмовник спокійно назвав її дурою. А може хай їде – навіщо таке джерело формування іміджу України в одній із провідних країн ЄС?

***

Окупант, який вкрав єнота з херсонського зоокуточка, відкрив телеграм-канал з розповідями про тваринку та назбирав 20 млн.рублів, а потім покинув ,,зону СВО”.
Така вона лохівська ,,руська любов”.

***

Реалії прифронтової Херсонщини. Берислав. Після обстрілів російськими вйіськовими колись квітучий південний край виглядає тепер похмуро, ніби запитуючи: чому так, за що?
Але херсонці – працьовиті люди, все відновлять!

***

Вчергове просить влада: евакуюйтеся.
У населених пунктах, де непроста безпекова ситуація, ще залишаються більш як 600 дітей. А ворог рівняє ці міста і села з землею.

***

Буває йдеш по місту коли сонце, небо таке високе, вітерець легенький, то думаєш – ну от мені повезло з містом. Місто для життя прямо. Без метушні, спокійне, курорт одним словом. І тут бах – місце від прильоту. Воронка чи фасад понівечений. Одразу з тих небес на землю. От, думаю, паскуди, щоб наступний снаряд вам у дупі взірвався. І вірю, що Херсон під щасливою зіркою. Він ще краще буде. Я це точно знаю- каже

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці

Ще новини

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)
«Миколаївський диктант» написали вчетверте: цьогоріч його присвятили зоопарку
«Необхідно по окремій комісії у кожне село»: дві громади Херсонського району відзвітували про дистанційне обстеження житла
ООН заявила про гуманітарну катастрофу в окупованих Олешках і Голій Пристані