Окупанти продовжують перевіряти жителів тимчасово окупованих територій на лояльність російському режиму. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформацією ЦНС”, у зв’язку з низьким рівнем підтримки окупації росіяни вирішили створити базу “нелояльних мешканців”. Для цього окупаційні адміністрації почали масову перевірку українців.
“Зокрема такі заходи відбуваються на ТОТ Херсонщини та Луганщини. В межах “контрдиверсійних дій” росіяни перевіряють мешканців на наявність родичів на вільних територіях України й чи підтримують вони з ними зв’язок”, – пише Центр національного спротиву.
Нагадаємо, що раніше рашисти провели соцдослідження, результати якого показали, що відверто проросійські настрої має лише близько 5% жителів окупованих регіонів. Водночас, проукраїнську позицію висловили близько 50 відсотків респондентів. Решта 45% регіону мають сумніви щодо окупаційних адміністрацій та зайняли вичікувальну позицію.









