Після деокупації Херсона у листопаді 2022 року до квітня 2023 року жоден світлофор у місті не працював. У роботі світлофорів майже півроку не було жодного сенсу, адже ворог почав вести щільний обстріл Херсона, а його жителі – масово виїжджати у безпечні місця. Проте, поступово ситуація змінюється. Наразі у місті чимало автівок та пішоходів. Тож працюючі світлофори на деяких перехрестях – важливі задля безпеки учасників руху.
Наразі у Херсоні працює невелика кількість світлофорних об’єктів у центральній частині міста. А з понеділка, 30 жовтня, запрацює ще один – на перехресті вулиць 200 років Херсона та Некрасова.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
«З понеділка відновить роботу світлофорний об’єкт на розі проспекту 200-річчя Херсона та вулиці Некрасова. Сьогодні працівниками КП «Херсонміськсвітло» були проведені відповідні ремонтні роботи і наразі світлофор працює у режимі миготіння жовтого сигналу. Вже з понеділка, 30 жовтня, світлофорний об’єкт на вказаному перехресті працюватиме повноцінно! Будь ласка, зважте на це!», – наголосив Роман Мрочко.
Він підкреслив, що перехрестя 200-річчя Херсона/Некрасова є дуже небезпечним. Цю нерегульовану ділянку дороги щодня перетинають сотні людей, тут часті ДТП з вини необережних водіїв.
Раніше «Гривна» повідомила, що начальник Херсонської МВА розірвав контракт з директором однієї з міських лікарень, якого підозрюють в співпраці з окупантами.
Фото: Херсонська МВА









