День 611. 27 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Путін, звісно, не вічний.  Раніше чи пізніше все буде. Але, люди, від перестановки росіян їх сутність не зміниться.

***

Чому Кремль активно грає в гру «Путін помер і потім не помер»?

Протягом трьох днів двічі нам розповіли, що Путін помер, а Пєсков двічі, дуже оперативно, відповів, що це брехня, а Путін здоровий і щасливий. 

Звідки така активність? В РФ (глибинний народ) почав дуже активно  обговорювати тему двійників, а ще, цей самий народ переживає, що Путін старий і може піти, не назвавши наступника.  Тому політтехнологами Кремля було прийнято рішення, що це питання треба довести до абсурду. Тому запустили Соловʼя, канал «генерал СВР» і т.д. Розрахунок технологів простий: ще пара таких викидів, а вони обовʼязково будуть, і, всі почнуть відмахуватися від теми старості і двійників. Потім Ц тема їх дожене, звичайно, але це буде потім.

Але, що росіянам ще важливо, так це те, що українці, попри все це, продовжать активно слухати брєдні Соловʼя і вірити його бздурам

***

Свято все одно буде, бо дітям це потрібно. А, може, не тільки дітям. А дива? Дива створюють ЗСУ

***

У День української писемності та мови просто хочу черговий раз нагадати:

ХерсонА замість ХерсонУ!

У кожному другому матеріалі місто Херсон відмінюють неправильно. 

Звільнення кого/чого – ХерсонА. 

Везуть допомогу кому/чому – ХерсонУ.

***

Написала Радіодиктант національної єдності. Неймовірно влучні слова Катерини Калитко, прочитані харизматичним Олексієм Гнатковським:  “Дороги України – переплутані нитки любові… Немає нічого красивішого, ніж їхати через усю країну і вбирати її поглядом”.

І ще, звісно, про мости: “Підірвані мости лежать животами у своїх ріках – і ріки обіймають їх”. Згадала рідний Антонівський міст і Генічеському міст, який ціною свого життя підірвав бережанець Віталій Скакун, щоб затримати окупантів 24 лютого 2022 року. Слава українським героям!

***

За минулу добу – 36 КАБів по Херсонщині!

Те, що донедавна було рекордом, стало буденністю – на жаль, новий «рекорд» – це доба 23-24.10 – було 48 КАБ від терористів рф

***

Знаете, когда я на работе желаю нашим военным «Берегите себя»,ещё ни разу меня не поправили «Бережіть себе»,спасибо ребятам!

И к чему это я?

Ах да, по поводу языка.

Всегда славлю наш город  Херсон не смотря ни на что!

Всем добра и благоразумия!

 

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці