На лівобережжі Херсонщини окупанти не проводять підготовку до зими

Особливо гостро стоїть питання підготовки до зими в тих громадах окупованої частини Херсонщини, які постраждали від спричиненого ворогом теракту на Каховській ГЕС.

На цьому під час брифінгу в «Медіацентрі Укрінформ – Україна» наголосив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Ми не бачимо системної підготовки з боку окупаційних адміністрацій до цього сезону. Можливо частково це пов’язано з тим, що вони не очікують, що це буде їхньою проблемою, що вони раніше поїдуть звідси. Але зараз це викликає дуже таку велику стурбованість, тому що насправді роботи там дуже багато по громадах, які в першу чергу постраждали від російського теракту на Каховській ГЕС» – повідомив Соболевський.

Щодо стану інфраструктури, то за словами першого заступника облради, насправді там простіша ситуація, ніж у нас – на звільненій території. Адже Сили оборони по критичній інфраструктурі вогневу роботу не проводили і не проводять, тому на окупованих теріторіях немає таких пошкоджень, які ми маємо на наших об’єктах на звільненій території.

Раніше «Гривна» повідомляла, що російські окупанти закрили тимчасово окуповане місто Олешки на в’їзд та виїзд

Пов'язані записи

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)

Російська авіація вдень завдала удар по Херсону. Внаслідок атаки виникла пожежа на території одного з комунальних підприємств, також загорілися легковий і вантажний автомобілі. За попередніми даними, постраждали троє людей. Про…

Подробиці
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених:…

Подробиці