На Одещині ліквідовують 44-річний могильник з отрутою

В Одеській області знешкоджують 147 тонн небезпечних відходів. Вони знаходились в регіоні з 1979 року. Тоді поблизу узбережжя затонуло судно з дустом на борту. Роботи мають бути завершені до кінця наступного тижня.

Про це в повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Зазначається, що з початку цього тижня фахівці розбирають звалище, додатково вакуумують відходи. Після завершення робіт спеціалізоване підприємство знищить дуст методом спалювання.

“Коли ліквідатори розкрили могильник – виявили, що мішки з небезпечною речовиною вже були на межі розгерметизації. Добре, що взялися знешкоджувати вчасно!” – підкреслив Кіпер.

Раніше «Гривна» повідомляла, що Одеса й Миколаїв – у п’ятірці українських міст із найбруднішим повітрям.

Усі фото: Одеська ОВА

Пов'язані записи

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)

Російська авіація вдень завдала удар по Херсону. Внаслідок атаки виникла пожежа на території одного з комунальних підприємств, також загорілися легковий і вантажний автомобілі. За попередніми даними, постраждали троє людей. Про…

Подробиці
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених:…

Подробиці