Стовпчики термометрів щодня все нижче до нульової відмітки. Залишилося зовсім небагато часу, допоки середньодобова температура у Херсоні буде +8 за Цельсієм. Саме такий покажчик термометра – сигнал до старту опалювального сезону. Тож, Херсоні наразі – в активній фазі підготовки до зими.
Про хід робіт повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
«КП «Херсонтеплоенерго», яке опалює більше третини житлового фонду міста, звітує про 94% готовності. До осінньо-зимового періоду вже підготовлені 33 котельні, на чотирьох – тривають ремонтні роботи», – йдеться у повідомленні.
Також, усі Пункти незламності, розгорнуті у закладах, які обслуговує «Херсонтеплоенерго», вже готові приймати тепло.
Проте, із-за безпекової ситуації у місті та певних проблем у мікрорайоні Корабел, процес підготовки котелен дещо ускладнений.
«Найбільшою проблемою для Херсона у підготовці до опалювального сезону є постійний ворожий вогонь з тимчасово окупованого лівого берега. На Острові процес ускладнює відсутність електрики у повному обсязі», – зауважив роман Мрочко.
Раніше «Гривна» повідомляла, що Херсонська ОВА займається тим, що три місяці робить захисні споруди для критичної інфраструктури.
Фото: Роман Мрочко









