Була у себе на дворі і чула проліт літака і десь недалеко гучний вибух…. Та муляє мене питання …..чому ті залізяки так вільно літають над Херсонщиною…. їх же можна дістати?
***
Вихід. Свист. Вибух. Саме так можна описати звукову доріжку “Сучасний Херсон”.
Не встигли ще приїхати поліція, медики, інші служби (за потреби), а наш місцевий мешканець уже винирює звідусіль, подивитися, що ж воно там і як, і суне або допомагати, або спвчуівати, підтримувати. Але ось що бентежить – ті тварюки часто вдаются до практики повторних обстрілів, і тоді вже уникнути жертв стає дуже важко.
Я вас прошу, якщо ви не маєте навичок домедичної допомоги, не є лікарем, вибухотехніком, рятівником що опинився дуже поруч і може надати кваліфіковану допомогу – затримайтесь хоча б на півгодинки. А краще – на декілька годин, і вже потім собі все дізнаєтесь, всіх побачите, усіх обіймете)
Херсон – незламний!
***
Гасло Херсона: “Готові до будь якого трабла!”) О 10 прилетіло щось важке і в якесь важливе місце – зникли світло та вода… Але нарада за келихом кави не відмінилася – улюблена кав’ярня одразу увімкнула генератор) Вдома тижневий запас води, заряджені павербанки, ліхтарі, лампи, є портативна газова плитка і спальний мішок))) Дякувати комунальним службам, електрику швидко відновили
***
У нас ганяють по інтернету обесцінення дій наших чоловіків. Порівнюють з Ізраїлем. І забувають, як наші чоловіки масово йшли у військкомати та у підрозділи тероборони.
Комплекс меншовартості страшне зло.
І нам ще з цим боротися і боротися.
***
Читаю новини з дому і хочеться кричати від власного безсилля.
Я не можу закрити собою небо мого Херсона
Я не можу повернути російські бомби відправнику.
Я не можу вигнати цю нечисть з нашої землі.
Я можу лише подумки обійняти кожного херсонця та херсонку, бути безмежно вдячною нашим комунальним службам, які під обстрілами повертають людям світло/газ/воду.
І нескінченно вірити та підтримувати наші сили оборони, які титанічними зусиллями дають відсіч ворогу.
***
Мені хлопці написали, обурені. Вони в окопах, а де хто весілля століття справляє, половина на весіллі хлопці призовного віку, напевно, усі інваліди…. А хтось в окопах, щоб ці мразі веселилися….
***
Колись буде Закон про деколхонизацію, за яким в Україні заборонять назви вулиць: Абрикосова, Каштанова, Вишнева і т.д
***
Херсон
Відставити паніку !!
Я повністю розумію обстановку в місті, і, повірте, це не саме страшне, що може бути на війні.
Не дозволяйте підрозділам ІПСО ворога просувати меседжі про неспроможність сил оборони давати відсіч ! Не допомагайте ворогу сіяти паніку !
24/7 ведеться контрбатарейна боротьба!
24/7 наші хлопці працюють на островах!
24/7 ведеться робота по виявленню диверсантів та коригувальників!
24/7 наші хлопці ведуть бої на лівому березі по розширенню плацдармів для подальшого контрнаступу!
Херсон тримався і далі буде триматись !!
Вірте в ЗСУ ! Вірте в Перемогу !
Допомагайте ЗСУ – наближайте Перемогу !









