День 600. 16 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Була у себе на дворі і чула  проліт   літака  і  десь недалеко гучний вибух….  Та муляє мене питання  …..чому  ті  залізяки так вільно  літають над    Херсонщиною….   їх же можна  дістати?

***

Вихід. Свист. Вибух. Саме так можна описати звукову доріжку “Сучасний Херсон”.

Не встигли ще приїхати поліція, медики, інші служби (за потреби), а наш місцевий мешканець уже винирює звідусіль, подивитися, що ж воно там і як, і суне або допомагати, або спвчуівати, підтримувати. Але ось що бентежить – ті тварюки часто вдаются до практики повторних обстрілів, і тоді вже уникнути жертв стає дуже важко.

Я вас прошу, якщо ви не маєте навичок домедичної допомоги, не є лікарем, вибухотехніком, рятівником що опинився дуже поруч і може надати кваліфіковану допомогу – затримайтесь хоча б на півгодинки. А краще – на декілька годин, і вже потім собі все дізнаєтесь, всіх побачите, усіх обіймете)

Херсон – незламний!

***

Гасло Херсона: “Готові до будь якого трабла!”) О 10 прилетіло щось важке і в якесь важливе місце – зникли світло та вода… Але нарада за келихом кави не відмінилася  – улюблена кав’ярня одразу увімкнула генератор) Вдома тижневий запас води, заряджені павербанки, ліхтарі, лампи, є портативна газова плитка і спальний мішок))) Дякувати комунальним службам, електрику швидко відновили

***

У нас ганяють по інтернету обесцінення дій наших чоловіків. Порівнюють з Ізраїлем. І забувають, як наші чоловіки масово йшли у військкомати та у підрозділи тероборони.

Комплекс меншовартості страшне зло.

І нам ще з цим боротися і боротися.

***

Читаю новини з дому і хочеться кричати від власного безсилля.

Я не можу закрити собою небо мого Херсона

Я не можу повернути російські бомби відправнику.

Я не можу вигнати цю нечисть з нашої землі.

Я можу лише подумки обійняти кожного херсонця та херсонку, бути безмежно вдячною нашим комунальним службам, які під обстрілами повертають людям світло/газ/воду.

І нескінченно вірити та підтримувати наші сили оборони, які титанічними зусиллями дають відсіч ворогу.

***

Мені хлопці написали, обурені. Вони в окопах, а де хто весілля століття справляє, половина на весіллі  хлопці призовного віку, напевно, усі інваліди…. А хтось в окопах, щоб ці мразі веселилися….

***

Колись буде Закон про деколхонизацію, за яким в Україні заборонять назви вулиць: Абрикосова, Каштанова, Вишнева і т.д

***

Херсон 

Відставити паніку !! 

Я повністю розумію обстановку в місті, і, повірте, це не саме страшне, що може бути на війні. 

Не дозволяйте підрозділам ІПСО ворога просувати меседжі про неспроможність сил оборони давати відсіч ! Не допомагайте ворогу сіяти паніку ! 

24/7 ведеться контрбатарейна боротьба! 

24/7 наші хлопці працюють на островах!

24/7 ведеться робота по виявленню диверсантів та коригувальників!

24/7 наші хлопці ведуть бої на лівому березі по розширенню плацдармів для подальшого контрнаступу!

Херсон тримався і далі буде триматись !! 

Вірте в ЗСУ ! Вірте в Перемогу ! 

Допомагайте ЗСУ – наближайте Перемогу !

 

Пов'язані записи

Помер херсонець Валентин Єрмоленко, який під час окупації очолив партизанську групу на Острові

У засвіти пішов Валентин Єрмоленко – херсонський рибалка, житель Острова, який на початку окупації  очолив невелику партизанську групу у своєму мікрорайоні. Про це пише «ТСН». У 2022 році під час окупації Валентин…

Подробиці
Ворог атакував Херсонщину КАБами, дронами, бив з артилерії: у поліції показали наслідки (фото)

Ворог обстрілює деокуповані населені пункти Херсонського й Бериславського районів з артилерії, мінометів, тактичної авіації та БпЛА різних типів. Внаслідок обстрілів 26 червня було поранено 12 людей та пошкоджено понад 40 об’єктів…

Подробиці