Рашисти готуються до боїв у Херсонській області та перекидають командні пункти з Генічеська до Криму

Російська армія готуюється до боїв в Херсонській області. Як повідомляє рух АТЕШ, наразі рашисти перекидають свої командні пункти з тимчасово окупованого Генічеська до Джанкойського району. Вже відомо про два таких випадки. 

Крім цього, за даними АТЕШ, фіксується активне переміщення військової техніки та боєприпасів на материкову частину України. 

“Був помічений залізничний ешелон в якому було до 20 вагонів з боєприпасами, 5 БТР, 10 УРАЛів, 8 артилерійських гармат 152 калібру тощо. Ми зробимо все, щоб я техніка не доїхала до місця призначення”, – пише рух АТЕШ. 

Раніше про підготовку окупантів до контрнаступу ЗСУ на лівий берег Херсонщини повідомив американський Інститут вивчення війни. За інформацією аналітиків, рашисти активно будуть інженерні споруди та мінують територію через побоювання українських операцій на островах в дельті Дніпра. Також окупанти готуються до оборони Криму. 

Нагадаємо, що в тимчасово окупованому Криму рашисти створюють так звану “територіальну оборону”, яку планують використовувати для закриття прогалин в обороні на Херсонському та Запорізькому напрямку.

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці