Багато хто не розуміє, чому я критикую теперішню українську владу. Захищаючи її говорять: “Хто ж знав, що вони нападуть?”
Дам відповідь.
Зверніть увагу на дату цього фото. Воно зроблене за півроку до повномасштабного вторгнення. В той рік я тричі пройшов військові збори тероборони, яку організувала попередня влада. Але нажаль не встигла довести це до логічного сформування. У тому ж році купив власну зброю.
За рік до цього відмовився вчетверте балотуватися у сільські голови, бо встиг попрацювати при теперішній владі, і зрозумів, що буде жопа. Але тоді, в 2020-му я навіть не уявляв, що вона буде така велика.
Тому у мене питання до влади, чому я знав і готувався, а вони з їхніми розвідками, контррозвідками, спецслужбими, попередженнями з усього світу не знали і не готувалися?
І тут два варіанти.
1. Якщо не знали, то навіщо ми їх тримаємо?
2. Якщо знали, то ми їх повинні тримати в іншому місці.
***
Херсон зараз, як то кажуть, “на нулі”… Це означає, що кожного дня хтось втрачає домівку, десь зникає світло/вода/зв’язок… А ще обмежується доступ до елементарних “благ цивілізації” таких, як випрати одяг та білизну, відремонтувати речі та взуття, отримати консультацію психолога та й просто поспілкуватися і трохи переключитися на позитивні емоції…
***
Россіяни знову обстріляли черговий ринок у Херсоні. Стратегічний об,єкт? Та мабуть.Це при тому, що влада кожного дня штрафує продавців за торгівлю в непризначенних місцях і заганяє в ринки. Щоб що? Щоб було більше жертв і серед продавців і серед покупців?
***
Пишуть під@ри за годину 14 кабів на Херсонщину зранку скинули, після цього чогось світло зникло у багатьох районах міста, в декого й вода.
***
Осінь. Напевне, жити там, де вічне літо -класно (принаймні, можна економити на одязі і опаленні). Але мені не вистачало б осіннього ранкового холоду, кольорів осіннього листя, сонечка вдень, коли ти вже цінуєш тепло, яблук в саду, горіхових дерев, осінніх квітів -яскравих і сильних. Війна навчила цінувати кожну мить.
***
Сьогодні одна поважна і мудра людина, яка пропрацювала багато років в одній силовій структурі, сказала мені: “Борисович, через деякий час після закінчення війни стане відомо не тільки хто зрадив Херсонщину в лютому 2022, а й те – хто не давав можливості її визволяти в 2023 році”.
Я вже нічому не здивуюсь ((
***
Президент бігає з протянутою рукою по світу, і просить хоч щось у іноземців, в цей час 30 річний районний прокурор просто на весілля просаджує мільйон доларів.
США зі скрипом віділили останню військову допомогу на 200 мільйонів, а можно було просто Зеленському попросити у 200 районних прокурорів, чи парочки столичних.
По суті, молодий прокурор наніс моральних збитків на мільярди для держави, простим американцям все складніше буде в таких умовах виділяти по 20 баксів з кожного на незрозумілу війну.
***
Прочитала пост про термінове повернення ізраїльських чоловіків, щоб взяти зброю і воювати за землю. Повага. А що з українськими чоловіками не так. Сотні прикладів того, що хто виїхав із окупації-залишилися за кордоном, заїжджали на окуповану територію, щоб виїхати через росію, тікали в багажниках авто, перевдягалися жінками, відкуплялися на кордонах, одружувалися із бабусями і навіть ставали опікунами власних батьків. Патріотизм-це не вдягання вишиванки і волання гаслів. Патріотизм-це пішки, повзком, бігом, як завгодно, але додому і обороняти. Все інше-від лукавого.









