Осінь в нашій тимчасово окупованій Голій Пристані.
Складно знайти об’єктивну інформацію про Голу Пристань зараз. Вірогідно, окупанти намагаються приховувати злочин проти міста та містян. З кадрів, які вдається побачити, видно, що місто – в руїнах, там занепад, зруйновані будівлі після затоплення. Багато рослинності на пережило тривале перебування у воді. Пісок на землю намило на досить значній відстані від колишньої берегової лінії.
***
Теж була шокована цим прокурорським весіллям. Ще вони прикриваються, що допомагають ЗСУ, але не наводять жодного прикладу. А головне питання – звідки гроші? Чому його не задали собі усілякі Поляковим, Дзідзьо та інші, що співали на цьому “фестивалі жлобства”? А краще правоохоронні органи і податкова.
***
А бабуся з онуком з вул.Підпільна, в якої снарядом розбило дім і уцілів сарай, зараз живе у тому сараї. Зима на порозі. Звернулась по допомогу до влади, але там сказали, що нема куди її переселити.
***
Дуже хочеться, мріється,щоб можна було як раніше, сісти в автобус і поїхати на лівобережжя
А там – море, поля, степ, ліс. І всі живі
***
Кожного року, у другу суботу жовтня, вранці відкривалися ворота екіпажу академії та під урочистий марш у виконанні нашого оркестру, парадним маршем більше ніж тисяча курсантів , виходила тихими вулицями на чергову посвяту в курсанти! (ух, аж мурахи по шкірі!!!) Спочатку з балконів будинків, біля магазинів, вибігаючи з дворів люди вітали курсантів! Потім вже на центральних вулицях зупинявся транспорт, люди – всі чекали проходження колони! А людей ставало більше! Вони стояли вздовж дороги , оплесками підтримуючи майбутніх моряків, скандували слова гордості за морську академію! Коли підходили до Парку слави людей ставало ще більше і вже важко було проводити колону через величезний натовп! Потім сама посвята. Це був захід державного значення, навіть Президент був присутній!!! На пагорбах збиралося до десяти тисяч людей! Це була візитівка Херсона! Цього дня чекали всі…
Зараз у нас це забрали! Ми віримо, ми знаємо, що обов’язково цей день настане! І ми знову підемо вулицями Херсона у парадному марші! І саме це буде символізувати, що наш Херсон повертається до мирного життя!
Слава Силам оборони! Слава Україні!
***
Мій Бериславе, серце розривається від того, що з тобою роблять ці покидьки!
***
Погода зараз тішить херсонців і багато хто проводить час на свіжому повітрі!
Влада працює над тим, щоб це дозвілля, особливо дітей, було максимально убезпечене. Встановлюються габіони і протиосколкові укриття біля дитячих майданчиків, місць для прогулянок!









