День 576. 22 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Вчера с 17 до 18 ч. от “недобратьев” досталось и пригородным Камышанам. Как всегда- прилеты по домам мирных жителей, разрушения и один погибший… Хорошо были слышны “выходы” с Левобережья, а уже спустя 6-8 секунд, громкие “прилеты” и поднимающиеся облака коричневого дыма. Только вчера- позавчера, иронизировал над словами рашенских пропагандо…- извините, вы сами хорошо знаете кого именно, когда они жаловались, что  “нас нигде не любят”. Да за, что можно любить бешеную собаку, которая брызгая своей ядовитой слюной, пытается откусить кусок чужого пирога?

***

Ще давно питав у двоюрідного брата з росії, ви би проголосували за Галустяна, якщо би він подав свою кандидатуру в президенти під час війни? 

Відповідь)

Ми ж не &бануті

Напасти на Українців теж не розумний вчинок з їхнього боку, але…

***

Ой.

Щось в Севастополі цікаве попало в штаб Чорноморського флоту.

***

Сьогодні ЗСУ вдарили по штабу Чорноморського флоту московії в Севастополі. Вчора – по аеродромам в Криму. Позавчора – по кораблям. Перед цим – по системі ППО, ще раніше – по БДК та підводному човні. 

Дуже гарно пам’ятаю, рік тому така інтенсивність ударів по Криму передувала Херсонській наступальній операції. 

Ні нащо не натякаю (вже обпікся), але тримаймо кулаки!

***

Коли на одну випадкову людину падає раптово зверху купа повноважень й купа влади…

Й ось він вже й міський голова, й заміняє весь виконавчий комітет (який – не який, але колективний орган) , й ухвалює рішення замість  цілої міської ради. Нібито, – найголовніший.

Нібито, єдиний замість приблизно сімдесяти осіб.

А, насправді, одинокий, без нормальних радників та колективної відповідальності, за яку можна сховатись. 

А коли ще об’єктивно  нічого не розумієш у тому, що відбувається. Й попередній досвід заважає об’єктивно оцінювати ситуацію, то це капєц…

В результаті опитування громадської думки показують рівень довіри менше статистичної похибки, що, взагалі, дико. 

Й будь-які подальші рішення викликають тільки усмішки й ніяк не  поліпшують ситуацію. 

А ще й фотограф не дуже кваліфікований, який не може хоча б фотообраз нормальний створити.  

Це нещастя й для міста, й для цієї людини.

Так й згадуються слова: “за что, Гєрасім?”.

***

“У кожного свій фронт” перейшов “у кожного свій Бахмут”.

Йде поступове знецінення військових.

Печально, коли це пишуть кугути, ще печальніше, коли це пишуть історики або журналісти з великим охопленням.

***

Херсон 2023. 

Справжня херсонська осінь – тепла, м’яка і заспокійлива.

Чарівний вид на річку Дніпро і український лівий берег із балкона рідної оселі.

Все надихає силою ррироди і вічності ….. 

… точно, ВІЧНОСТІ, бо тільки знищенні, та відправленні на концерт Кобзона р@шистські загарбники, повернуть все для можливостей мріяти, будувати плани, працювати, та жити вільно і саободно в нашій Україні. 

***

Це мій ганок, а та купа шиферу – дах мого будинку. Декілька оцих штучок російські війська викорислали, щоб я залишилась без дому. Моя велика троянда пошматована, але жива, хай росте і квітне, я люблю її пишні квіти: тепер вони неначе кров мого пошматованого саду.

 

Пов'язані записи

Помер херсонець Валентин Єрмоленко, який під час окупації очолив партизанську групу на Острові

У засвіти пішов Валентин Єрмоленко – херсонський рибалка, житель Острова, який на початку окупації  очолив невелику партизанську групу у своєму мікрорайоні. Про це пише «ТСН». У 2022 році під час окупації Валентин…

Подробиці
Ворог атакував Херсонщину КАБами, дронами, бив з артилерії: у поліції показали наслідки (фото)

Ворог обстрілює деокуповані населені пункти Херсонського й Бериславського районів з артилерії, мінометів, тактичної авіації та БпЛА різних типів. Внаслідок обстрілів 26 червня було поранено 12 людей та пошкоджено понад 40 об’єктів…

Подробиці