День 575. 21 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

У кожного свої дослідження. Хтось цибульку до горілки приміряє, я до термометра… щільно вбрана цибуля  – 100% ознака холодної зими. Цього року цибулька каже, що зашкварних морозів не буде, але зима триватиме довго. Не байбак канєшно. Але ніколи не бреше. А отже вікна, закриті плівкою після обстрілів будуть загрозою не лише господарям квартир, а й системам опалення. Тож ДУМАЙ те

***

Секунд від 3 до 7. Приблизно.Від “виходу” до “прильоту”. Ніч в Херсоні. Приблизно сон.

***

Дуже важка ніч на Херсонщині. Ті, хто прогнозує війну надовго, не уявляють, як там виживають люди. І якою ціною дається кожний новий день.

***

Херсон, 21 вересня- 2023, ранок після потужних обстрілів. Місто працює. У жінки, що прибирає вулицю, нафарбовані губи. Клянуся!

***

Фейсбук став нудним. Навіть, певною мірою, токсичний.

Всі розбились по кланам політичних уподобань, і транслюють в мережу творчість політтехнологів своїх кланів.

Власні точки зору майже зникли. Ну, як мінімум, знизились, десь, на око, відсотків до 20-ти.

Відверто немає що читати. Гортаєш стрічку, а там різні люди, більшість з яких ти знаєш особисто, ретранслюють одні й ті самі цитати і погляди. 

Все рідше став сюди заходити.

***

Ми живі.

Слава Богу, вкотре вранці промовляю про себе цю фразу. Ми живі! А хтось вже ні.

Ніч була дуже гучною. Люди налякані і розгублені. Обстріли дуже сильні, щільні і короткі. Таке відчуття ніби луплять десь з сусідніх вулиць. Друзі з одного з обстріляних районів міста нарахували 40 прильотів. Потім гради. 40!!!!!! прильотів, не за ніч, а за декілька годин!!! Вночі, коли люди спали. Шо з тими звірами не так? Шо в їх головах? Зомбіленд!!!!!!

Співчуваю сім’ям загиблих.

***

На чёрный юмор прибивает: нынешней ночью, по крайней мере в нашем районе жилпосёлка, с 3-х до 5-ти часов утра молились Богу все – и православные, и протестанты, и католики и мусульмане… и даже атеисты!

***

УП із «завідним упорством» написали чергову стопідісятдевяту статтю про те, як «ніхто не розміновував Чонгар».

Але…

Якщо уважно прослідкувати за зміною історій «відмазок», то можна легко помітити трансформацію версій.

Отже.

Спочатку було: «Чонгар і мости не розміновували. Просто не встигли підірвати»;

Наступна версія була: «Чонгар і мости не розміновували. Хотіли підірвати але щось не спрацювало»;

Далі було: «Чонгар і мости не розмінували, просто не вистачило особового складу щоб їх підірвати»;

Сьогодні НОВА ВЕРСІЯ: «Чонгар і мости не розмінували. Їх підірвали. Просто все залишилося стояти. Видно, заряду мін не вистачило»! 

Друзі, а накидайте в коментах ще версій для журналістів УП. Ну щоб у них ще якісь варіанти для наступних статей були!! 

***

Дивні відчуття, коли компанії, які досі працюють в РФ попадають під російські БПЛА чи ракети.

З одної сторони, податки, робочі місця в Україні. 

З іншої, вони те саме дають в росії. 

А з третьої сторони, люди то купують ці товари все одно.

Мова про завод пепсі в Вишневому.

***

Місяць нічого не писав на ФБ. Не було бану. Було і є що сказати. Але не писав. І так гарно себе почуваю!

 

Пов'язані записи

Помер херсонець Валентин Єрмоленко, який під час окупації очолив партизанську групу на Острові

У засвіти пішов Валентин Єрмоленко – херсонський рибалка, житель Острова, який на початку окупації  очолив невелику партизанську групу у своєму мікрорайоні. Про це пише «ТСН». У 2022 році під час окупації Валентин…

Подробиці
Ворог атакував Херсонщину КАБами, дронами, бив з артилерії: у поліції показали наслідки (фото)

Ворог обстрілює деокуповані населені пункти Херсонського й Бериславського районів з артилерії, мінометів, тактичної авіації та БпЛА різних типів. Внаслідок обстрілів 26 червня було поранено 12 людей та пошкоджено понад 40 об’єктів…

Подробиці