На тимчасово окупованій частині Херсонщини рашисти вбили молоде подружжя (ОНОВЛЕНО)

Рашисти продовжують скоювати злочини проти цивільного населення на тимчасово окупованих територіях. 

Стало відомо про вбивство молодого подружжя у селі Малі Копані. Мова про Валерія та Анастасію Саксаганських, яких солдати окупаційної армії забрали зі своєї домівки та вивезли в невідомому напрямку. Сиротою залишилася дворічна донька вбитих. 

Нагадаємо, що раніше окупанти розстріляли двох працівників шиномонтажу у Великих Копанях. Між військовими та працівниками стався конфлікт, результатом якого стало вбивство останніх.

Згодом вбивство робітників шиномонтажу підтвердили російські ЗМІ, які додали, що у злочині зізнався військовий окупаційної армії, якого було затримано.

ОНОВЛЕНО: Центр журналістських розслідувань повідомив подробиці щодо вбивства подружжя. За словами колеги розстріляної окупантами жінки Антоніни Пшенічної, причина викрадення подружжя стала відмова Валерія та Анастасії Саксаганських отримувати російські паспорти та співпрацювати з окупаційною владою. 

Тіло Анастасії знайшли біля траси наступного дня після викрадення, тіло її чоловіка десь у посадці. Джерела ЦЖР в Голопристанській міськраді повідомили, що рашисти також вкрали автомобіль, який належав подружжю. Відомо, що тіло Анастасії Саксаганської знайшли в селі Раденськ Олешківського району. Її розстріляли. 

“Нещодавно у окупантів відбулась чергова ротація і до Голопристанської громади заїхали дуже жорстокі російські військові. Вони тероризують людей, тож усі, хто тільки може, намагається навіть не виходити на вулицю”, – зазначили в Голопристанській міськраді.

 

 

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці