Як залишатися в безпеці під час деокупації: для жителів Мелітополя розробили інструкцію

Для жителів Мелітополя та Мелітопольського району законна влада оприлюднила алгоритм дій, який допоможе залишатися в безпеці під час звільнення регіону від окупантів. Подібну інструкцію трохи раніше вже розповсюдили й серед херсонців.

Загалом, корисною ця інформація може бути всім, хто змушений залишатися в окупації, незалежно від регіону. Тож варто запам’ятати зазначені в інструкції поради й чітко дотримуватися їх під час деокупації.

Алгоритм дій під час деокупації, що складається із 13 пунктів, на своєму Telegram-каналі опублікував міський голова Мелітополя Іван Федоров. Ось що він написав:

«Ми розробили інструкцію – прості дії, які допоможуть мешканцям залишатися у безпеці під час деокупації. Окрім цього, вже зараз необхідно:

– уникати місць масового скупчення людей;
– знаходиться якнайдалі від місць підвищеної небезпеки, на території яких рашисти часто розміщують свою військову техніку:

1) промислових підприємств;
2) майданчиків, де збирають металобрухт;
3) залізничних колій».

Федоров підкреслив, що Збройні сили України вже зовсім поруч.

«Наші мужні бійці обов’язково звільнять всі тимчасово окуповані території», – наголосив він.

Пов'язані записи

На Одещині завершили пошуки 10-річної дівчинки, яку віднесло у відкрите море

На Одещині завершили активну фазу пошуків дитини, яку віднесло у відкрите море. Пошуки тривали декілька днів, дівчину так і не вдалося знайти. Нагадаємо, 19 червня під час купання у морі…

Подробиці
У Центрі нацспротиву розповіли, як окупанти затискають жителів ТОТ Херсонщини у лещата

Російська окупаційна влада на лівобережжі Херсонщині продовжує тиск на місцеве населення. Як наголошують у Центрі національного спротиву, головна мета загарбників – максимально зачистити українське поле та створити ілюзію повної інтеграції…

Подробиці