У Бериславского центра занятости срубили верхушку елки

В Бериславе у районного центра занятости ночью «располовинили» живую ель, которая росла в палисаднике около 10 лет.

Как сообщают «Херсонцы», камера видеонаблюдения запечатлела, как 2 мужчин в куртках с накинутыми на голову капюшонами срезали верхушку дерева и унесли.

Охрану в центре занятости «упразднили» весной ради экономии бюджетных денег.

Пов'язані записи

На Херсонщині окупанти вбили одного та поранили трьох працівників Норвезької гуманітарної організації

Російські терористи здійснили атаку на працівників міжнародної гуманітарної організації, які брали участь в розмінуванні громад Херсонщини. Як повідомив 24 червня начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, трагедія сталася під час російського…

Подробиці
Юні херсонські спортсмени вибороли призові місця на Чемпіонаті України з бойових мистецтв

Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради здобули низку нагород на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO. Змагання проходили з 18 по 20 червня в Києві. Херсон представляли юні спортсмени ДЮСШ…

Подробиці

Ще новини

На Херсонщині окупанти вбили одного та поранили трьох працівників Норвезької гуманітарної організації
Цьогоріч на Херсонщині від пожеж, спричинених рф, постраждали понад 4 тис. га природних територій
Юні херсонські спортсмени вибороли призові місця на Чемпіонаті України з бойових мистецтв
Трагічна загибель уродженки Скадовська на пляжі в Одесі: чи не стали ми надто легковажними до власної безпеки?
Тепловики Херсонської громади отримали техніку від партнерів з Німеччини
Нові підозри, розірвані договори, штраф: скандал із підземними школами в Херсоні виходить на новий рівень