Населенню Херсонщини радять пити молоко з содою та частіше купатись під душем

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області розповсюдило пам’ятку для мешканців Херсонської області з правилами загально-профілактичних заходів у зв’язку з екологічною ситуацією на території Криму.

Отже, пам’ятка у зв’язку з хіматакою:

– дотримуватися правил особистої гігієни (збільшити кратність приймання гігієнічного душа, обробки відкритих поверхонь шкіри милом, звертаючи увагу на ретельне промивання очей та слизових оболонок ротової порожнини);

– дотримуватись питного режиму, надавати перевагу вживанню чаю, молоку з содою та маслом, мінеральній воді;

– ретельно мити овочі і фрукти з використанням розчину соди з наступним промиванням у проточній воді, зрізати шкіру;

– уникати випасання худоби та відвідування пониззя лощин, балок, де ймовірні осідання шкідливих речовин;

– не перебувати на водоймах, де траплялося забруднення води.

У разі виникнення будь-яких ознак погіршення самопочуття (неприємного присмаку у роті, подразнення слизових оболонок очей, органів дихання, шкіри) жителям Херсонщини радять негайно звернутися до медичного закладу.

Читайте також: Навчання у прикордонних школах Херсонщини призупинено, а у Криму «погоріли» виноградники

Пов'язані записи

Помер херсонець Валентин Єрмоленко, який під час окупації очолив партизанську групу на Острові

У засвіти пішов Валентин Єрмоленко – херсонський рибалка, житель Острова, який на початку окупації  очолив невелику партизанську групу у своєму мікрорайоні. Про це пише «ТСН». У 2022 році під час окупації Валентин…

Подробиці
«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці