Китайці з нетерпінням чекають меду з Херсонщини

У четвер у Херсоні відбувся україно-китайський форум економічного співробітництва. Як повідомляла «Гривна», спеціально для участі у форумі з чотирьох провінцій Китайської народної республіки прибула делегація з 25 бізнесменів-промисловців. Йшлося у тому числі й про імпорт/експорт товарів на взаємовигідних умовах.

Зокрема, як заявив генсекретар Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном Хі Женвей, Україна має збільшити експорт сої і меду у Китай. «У Китаї люблять мед, а на Херсонщині, зокрема, виробляють хороший мед», – цитує  слова Хі Женвея «Укрінформ».

Також він додав, що Україну знають у Китаї як потужного виробника якісної сої. За словами Женвея, наразі його країна щороку імпортує близько 95 мільйонів тонн сої, у тому числі із Америки – 32 мільйони тонн. «А от з України – зовсім дрібниця», – наголосив генсекретар.

Пов'язані записи

Смертельний конфлікт на ґрунті ревнощів: херсонця судитимуть за вбивство сусіда

На лаві підсудних опинився 40-річний житель Херсона, який завдав щонайменше три ножові поранення сусіду, які виявились смертельними.Чоловікові оголосили про підозру в умисному вбивстві. Про це повідомляє Херсонська облпрокуратура. За даними…

Подробиці
У Херсоні ворог атакував з БпЛА комунальника

Російські окупанти прицільно атакують комунальні служби у Херсоні – людей, які допомагають місту жити, попри постійні обстріли. В наслідок чергової атаки ворожого дрона сьогодні, 25 червня, у Корабельному районі постраждав…

Подробиці