28 травня у Каланчаку відкрили пам’ятний знак 79-й десантно-штурмовій бригаді, бійці якої пройшли через усі визначальні бої війни на Донбасі. Про це повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.
79-та окрема аеромобільна бригада була створена в липні 2007 року шляхом експериментального об’єднання 79-го аеромобільного полку з 11-м полком армійської авіації.
Як вже повідомляла «Гривна», 5 червня у Новоолексіївці Генічеського району та в Новій Каховці урочисто зустрінуть військовослужбовців 57-ї окремої мотопіхотної бригади – вони повернуться з району виконання бойових завдань.









