Місцевих жителів в окупованих Олешках зупиняють просто на вулицях, перевіряють документи та телефони, а також розпитують про підвальні приміщення.
Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”:
“В Олешках двоє чоловіків у цивільному одязі, але зі зброєю, перевіряють документи та телефони, а також погрожують цивільним під час спілкування”.
Зазначається, що особливу увагу вони приділяють будинкам із підвальними приміщеннями та розпитують місцевих жителів про їх наявність.
“Подібні дії свідчать про посилення контролю окупантів над населенням та їхню зацікавленість у пошуку додаткових приміщень для власних потреб”, – наголошують у “Жовтій стрічці”.
За даними Моніторингової місії ООН, лише цього року в Олешках і Голій Пристані зафіксували щонайменше 29 загиблих і 54 поранених цивільних. Більшість із них постраждали внаслідок атак безпілотників. Окрім постійної загрози обстрілів, жителі стикаються з гострою нестачею продовольства.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спроби завезти продукти в Олешки завершуються загибеллю людей: ворог організував блокаду міста
Фото створене за допомогою ШІ









