Попри надскладні умови навчання в часи війни херсонські діти продовжують вражати своїми досягненнями. Цього року 70 випускників шкіл Херсонської громади отримали свідоцтва про освіту з відзнакою, що еквівалентно золотим та срібним медалям.
Випускників-медалістів вітали зі значними досягненнями у навчанні під час заходу «Золота надія Херсонщини – 2026», де і відбулась урочиста церемонія вручення документів про освіту з відзнакою для 70 юних херсонців. Про це повідомив начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько.
Для дітей, багато з яких пережили окупацію та навчались дистанційно, частина ще й під постійними обстрілами у рідному місті, ці відзнаки стали дійсно свідченням їхньої сили та жаги до знань.

«Сьогоднішні хлопці та дівчата – це покоління, яке навчилося бути сильним не з книжок. Вони дорослішали в умовах, коли щодня доводилося пристосовуватися до нових викликів, але не втрачати мети. Дякую педагогам, які в найважчі часи залишалися поруч зі своїми учнями. Дякую батькам за підтримку, терпіння та віру в дітей», – написав очільник ХМВА у своєму телеграм-каналі.

Зазначимо, що минулого 2025 року захід «Золота надія Херсонщини» зібрав майже 50 херсонських випускників, які закінчили школу з відзнаками. А у 2024-му медалістами стали 90 випускників херсонських шкіл.
Як і у попередні роки цього року херсонські абітурієнти показують неймовірні результати і на Національному мультипредметному тесті. Діти із фронтового Херсона набирають максимальну кількість балів на НМТ, зокрема і на тестуванні з математики.
Один із кращих результатів НМТ-2026 показала випускниця Херсонської спеціалізованої школи №24 Ганна Середа. Вона отримала по 200 балів аж із трьох предметів – математики, української мови та історії України.
Фото: ХМВА.









