Херсонський ринок.
Завжди гостинно нас вітає і чекає…
Іноді пригощає…
Ціни потихеньку знижуються. Звісно, не так, як ми того хотіли би…
Але вже можна і на бюджетний салатик щось купити. З’явилася вже малинка, а полуничка тримається, ціна майже не падає… мабуть дешевше за сотню вже не буде…
***
Російські безпілотники знищили комплекс «Аміго».
***
Вчора на Херсонщині внаслідок російських обстрілів загинули:
— поліцейський
— двоє фахівців міжнародної гуманітарної організації
Поранено 18 людей.
***
Кожен раз, коли до лав ЗСУ забирають Поважну людину або волонтера з Херсону, пости наче “некролог” читаєш.
На кого ж ти нас залишив, безвременно ушедший, а такой человек хороший, так сделал много…
Панове 🙂 Служити і захищати – це честь та обов’зок, а коли людина розумна, то ані з влк, а ні з посадою та місцем несення служби, проблем не буде.
***
Apple прибрала з App Store російські застосунки “Однокласників”, Mail ru, а також окремі додатки VK, включно із “Музикою”, “Месенджером”, “Відео”, “Знайомствами” — тоді як сама соцмережа “ВКонтакте” нібито лишається доступною.
***
У Херсонській області викрили схему розкрадання бюджетних коштів, виділених на відновлення знищеного бойовими діями житла у Посад-Покровському.
***
Чому українці їдуть з країни? (Ні, справа не в «пошуку кращого життя»)
Я переселенка вже 4 роки. За цей час я навчилася жити в режимі постійної готовності: не купувати зайвих речей, пакувати побут у кілька коробок і розраховувати кожен свій крок. Зараз мені знову потрібно змінювати житло. І я знаю, що в такій самій точці виснаження зараз перебувають мільйони людей.
Люди їдуть з України не тому, що не люблять свій дім. Вони їдуть, бо втомилися щодня вигадувати, як вижити там, де немає системної підтримки. Коли ти постійно думаєш: де жити, як доїхати, за що лікуватися, і де взяти ресурс, коли грошей катастрофічно не вистачає — ти просто закінчуєшся.








