Вночі 20 червня в одному з мікрорайонів Миколаєва було облито легкозаймистою рідиною та підпалено автомобіль Opel Astra, який належить військовослужбовцю.
У злочині підозрюють двох чоловіків, про це повідомили на сторінці поліції Херсонської області.
Правоохоронці з’ясували, що через один із месенджерів із 45-річним чоловіком зв’язався невідомий та запропонував за грошову винагороду підпалювати транспортні засоби. Про таку «роботу» чоловік розповів своєму 36-річному знайомому, та разом чоловіки погодилися виконувати злочинні завдання за винагороду.
Поки один із чоловіків підпалював авто, його спільник у цей час фіксував злочин на камеру мобільного телефону для подальшого звітування куратору.
Як повідомили у поліції, внаслідок пожежі пошкоджень зазнав також припаркований поруч автомобіль Mitsubishi Outlander, власником якого є теж військовослужбовець.
Осіб, причетних до злочину, встановили за допомогою записів камер відеоспостереження, зокрема системи «Безпечне місто». Нині їх затримали та повідомили про підозру. За скоєне їм загрожує до 10 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
За клопотанням слідчих суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Фото: поліція Херсонської області








