Ще 2 жительок Херсона підозрюють у співпраці з окупаційною владою під час проведення незаконного «референдуму» про приєднання області до складу РФ. За даними слідства, жінки не лише працювали у створеній окупантами виборчій комісії, а й переконували місцевих жителів брати участь у голосуванні.
Про це повідомили в поліції Херсонської області.
Йдеться про двох херсонок віком 68 та 71 рік. Слідчі вважають, що у вересні 2022 року вони увійшли до складу так званої «дільничної виборчої комісії» та допомагали окупаційній адміністрації проводити псевдореферендум на території Дніпровського району Херсона.
Відтакк, жінки поширювали агітаційні матеріали, проводили роз’яснювальну роботу серед населення та закликали людей підтримати незаконне голосування.
Під час обшуку в однієї з фігуранток правоохоронці вилучили російську символіку та комп’ютерну техніку. Обом жінкам заочно повідомили про підозру в колабораційній діяльності.
Наразі підозрювані перебувають на тимчасово окупованій території лівобережної Херсонщини. У разі доведення вини їм загрожує до 10 років позбавлення волі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викрав, катував і вимагав 80 тисяч доларів: окупанту оголосили підозру за злочин на Херсонщині
Фото: поліція Херсонської області









