Херсонські легкоатлети привезли золото з Кубка України

Спортсмени з Херсонщини вдало виступили на Кубку України з легкоатлетичних метань, який відбувся у Києві. Двоє представників області повернулися додому із золотими нагородами.

Як повідомили в обласній військовій адміністрації, Херсонщину представляли вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності.

Серед молоді перемогу здобула Наталія Овчинкіна. У метанні списа спортсменка показала результат 54 метри 29 сантиметрів і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу.

Ще одне золото для області виборов Микита Брагінець. Його результат – 61 метр 38 сантиметрів – став найкращим серед чоловіків.

До змагань спортсменів готували заслужені тренери України Ірина Новожилова та Геннадій Зуєв.

До слова, змагання проходили на олімпійській базі «Конча-Заспа» та зібрали найсильніших легкоатлетів країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спортсмени Херсонщини успішно виступили на всеукраїнських змаганнях з гірського туризму

Фото: Херсонська ОВА

Пов'язані записи

Штраф до 51 тисячі гривень: на Херсонщині ловили п’яних водіїв

За минулі вихідні правоохоронці виявили 4 водіїв, які керували транспортом у стані сп’яніння.Про це повідомили в Патрульній поліції Херсонської області. Наразі порушникам виписали адміністративні матеріали. Також їм загрожують штрафи та…

Подробиці
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Херсонщину: говорили про школи, воду та енергетику

Представники ЮНІСЕФ побували на Херсонщині, де ознайомилися з реалізацією спільних проєктів у сферах освіти, водопостачання та енергетики. Як повідомили в Херсонській ОВА, під час візиту делегація відвідала підземний освітній простір…

Подробиці