Спортсмени з Херсонщини вдало виступили на Кубку України з легкоатлетичних метань, який відбувся у Києві. Двоє представників області повернулися додому із золотими нагородами.
Як повідомили в обласній військовій адміністрації, Херсонщину представляли вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності.
Серед молоді перемогу здобула Наталія Овчинкіна. У метанні списа спортсменка показала результат 54 метри 29 сантиметрів і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу.
Ще одне золото для області виборов Микита Брагінець. Його результат – 61 метр 38 сантиметрів – став найкращим серед чоловіків.
До змагань спортсменів готували заслужені тренери України Ірина Новожилова та Геннадій Зуєв.
До слова, змагання проходили на олімпійській базі «Конча-Заспа» та зібрали найсильніших легкоатлетів країни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спортсмени Херсонщини успішно виступили на всеукраїнських змаганнях з гірського туризму
Фото: Херсонська ОВА









