37 дітей з Одеси поїхали на оздоровлення до столиці Естонії

37 дітей з Одеси, які належать до пільгових категорій, вирушили на відпочинок та оздоровлення до столиці Естонії – Таллінна. Для багатьох із них ця поїздка стане можливістю хоча б на деякий час відволіктися від війни, знайти нових друзів і провести літо в безпечному середовищі.

Про це повідомив начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак.

Поїздка стала результатом співпраці Одеси з європейськими містами-партнерами та міжнародними партнерами. У мерії зазначають, що програми оздоровлення та відпочинку для українських дітей за кордоном продовжують розширювати.

Найближчим часом групи юних одеситів також мають відвідати німецький Майнц, польський Гданськ та литовську Клайпеду.

В Одеській МВА наголошують, що такі поїздки дають дітям можливість відновити сили, отримати нові враження та хоча б ненадовго відчути безтурботність дитинства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти переселенців з Херсонщини поїхали на відпочинок до екоферми на Одещині

Фото : Сергій Лисак

Пов'язані записи

Штраф до 51 тисячі гривень: на Херсонщині ловили п’яних водіїв

За минулі вихідні правоохоронці виявили 4 водіїв, які керували транспортом у стані сп’яніння.Про це повідомили в Патрульній поліції Херсонської області. Наразі порушникам виписали адміністративні матеріали. Також їм загрожують штрафи та…

Подробиці
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Херсонщину: говорили про школи, воду та енергетику

Представники ЮНІСЕФ побували на Херсонщині, де ознайомилися з реалізацією спільних проєктів у сферах освіти, водопостачання та енергетики. Як повідомили в Херсонській ОВА, під час візиту делегація відвідала підземний освітній простір…

Подробиці