Вперше після деокупації: на Херсонщині розіграли футбольний Кубок області (ФОТО)

Поки російські війська щодня обстрілюють Херсонщину, в області поступово повертаються до мирного життя. Однією з таких подій став Кубок області з футболу, який уперше провели після звільнення правобережжя.

Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. За його словами, такі спортивні події допомагають громадам залишатися згуртованими.

Кубок області з футболу на Херсонщині
Олександр Прокудін

У турнірі взяли участь шість команд із різних громад регіону. На футбольному полі було все, за що вболівальники люблять цю гру: боротьба до останніх хвилин, красиві комбінації та напружені матчі.

Кубок області з футболу на Херсонщині
Олександр Прокудін

Переможцем стала команда Херсонської громади. Срібні нагороди здобули футболісти Великоолександрівської громади, а бронзу виборола Білозерська громада.

Також організатори визначили найкращих гравців турніру в індивідуальних номінаціях – відзначили воротаря, захисника, бомбардира та найкращого футболіста змагань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футбол повертається: на Херсонщині після деокупації стартував Кубок області

Фото: Олександр Прокудін

Пов'язані записи

У ССО України повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму

Сили спеціальних операцій України інформують про повне знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в тимчасово окупованому Криму. Про це йдеться у дописі від 23 червня на сторінці ССО у Threads: “Вибачте,…

Подробиці
У Миколаєві затримано двох підозрюваних в підпалі автівки військовослужбовця

Вночі 20 червня в одному з мікрорайонів Миколаєва було облито легкозаймистою рідиною та підпалено автомобіль Opel Astra, який належить військовослужбовцю. У злочині підозрюють двох чоловіків, про це повідомили на сторінці…

Подробиці