Вихованка херсонської ДЮСШ «Спартак» Мішель Фесун успішно виступила на чемпіонаті України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. Змагання відбулися у Вінниці та зібрали понад 160 учасників з усієї країни.
Про це повідомили на сторінці Фейсбук ДЮСШ «Спартак». У чемпіонаті взяли участь 165 спортсменів із 17 областей України та Києва. За підсумками стартів херсонка виборола срібну нагороду в естафеті К-1 на дистанції 4,2 кілометра, підтвердивши високий рівень підготовки та конкурентоспроможність серед найсильніших спортсменів країни.
“Вітаємо спортсменку та її тренерів-викладачів Фесуна С.М. та Колибельнікова О.І. Бажаємо нових перемог та успішних стартів, ” – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Ігор Присяжнюк, прикордонник та майстер спорту з веслування який загинув у серпні 2014 року під час бойових дій на сході України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні спортсмени Херсонщини – призери чемпіонату Європи з пляжної боротьби
Фото: фейсбук ДЮСШ «Спартак»









