Підготовка до опалювального сезону на Херсонщині: уряд виділив понад 2 млн гривень

Кабмін спрямував понад 2,2 млн гривень з резервного фонду в межах плану стійкості Херсонщини щодо підготовки до нового опалювального сезону.

Як повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, ці кошти буде витрачено на придбання додаткової блочно-модульної котельні для Херсонщини.

«Потребу в купівлі такого обладнання ми озвучували Премʼєр-міністерці Юлії Свириденко під час її нещодавнього візиту до області. І важливо, що рішення про початок фінансування цих робіт оперативно ухвалили. Розраховуємо на подальшу підтримку», – зазначив він.

Додаткове обладнання дасть змогу посилити резервне теплопостачання та забезпечити більш стабільну роботу критичної інфраструктури в умовах постійного російського енергетичного терору. Місцева влада сподівається, що блочно-модульну котельню вдасться встановити й привести в робочий режим до початку нового опалювального сезону.

Нагадаємо, що підготовка до зими відбувається в межах розробленого плану стійкості регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плани стійкості регіонів: Херсонщина – серед аутсайдерів за темпом робіт

Ілюстративне фото: “Гривна”

Пов'язані записи

На Херсонщині можуть розширити зону обов’язкової евакуації

У Херсонській області можуть розширити перелік населених пунктів, з яких здійснюватиметься обов’язкова евакуація населення. Це питання обговорили під час чергового засідання обласної комісії з питань евакуації, написали у ХОВА. Йшлося…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці