Кабмін спрямував понад 2,2 млн гривень з резервного фонду в межах плану стійкості Херсонщини щодо підготовки до нового опалювального сезону.
Як повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, ці кошти буде витрачено на придбання додаткової блочно-модульної котельні для Херсонщини.
«Потребу в купівлі такого обладнання ми озвучували Премʼєр-міністерці Юлії Свириденко під час її нещодавнього візиту до області. І важливо, що рішення про початок фінансування цих робіт оперативно ухвалили. Розраховуємо на подальшу підтримку», – зазначив він.
Додаткове обладнання дасть змогу посилити резервне теплопостачання та забезпечити більш стабільну роботу критичної інфраструктури в умовах постійного російського енергетичного терору. Місцева влада сподівається, що блочно-модульну котельню вдасться встановити й привести в робочий режим до початку нового опалювального сезону.
Нагадаємо, що підготовка до зими відбувається в межах розробленого плану стійкості регіону.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плани стійкості регіонів: Херсонщина – серед аутсайдерів за темпом робіт
Ілюстративне фото: “Гривна”









