25 травня російські окупаційні війська обстріляли з артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню та БпЛА населені пункти Херсонського й Бериславського районів.
За даними поліції, на Херсонщині внаслідок російських обстрілів поранено сімох людей, серед постраждалих – двоє медичних сестер. Пошкоджено вісім приватних будинків, медичний заклад, музей, газопровід.
Російські окупанти неодноразово обстрілювали з артилерії територію лікарні в Білозерці. Внаслідок ударів постраждали двоє медичних сестер віком 29 та 53 роки, а також 59-річний технічний працівник. У них діагностували мінно-вибухові й черепно-мозкові травми, струс головного мозку, контузії. Крім цього, окупанти атакували територію медзакладу FPV-дронами, будівля зазнала пошкоджень. Також у селищі пошкоджено три приватні будинки.
У Херсоні у мікрорайоні Корабел в результаті атаки FPV-дроном 49-річний чоловік отримав мінно-вибухову травму й вогнепальне уламкове поранення спини.
Під артилерійським обстрілом перебувала центральна частина міста, зазнав пошкоджень музей.
У Дніпровському районі артобстрілом пошкоджено приватний будинок, газопровід та навчальний заклад, уже пошкоджений попередніми атаками.
Через удар дроном типу FPV пошкоджено два приватні будинки в Приозерному.
Таврійське перебувало під артобстрілом та атаками FPV-дронів, там пошкоджено приватний будинок.
З реактивних систем залпового вогню ворог обстріляв Антонівку та Широку Балку.
Крім цього, по медичну допомогу звернулися двоє жителів Комишан та жінка з Херсона, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів днями раніше. У людей діагностували мінно-вибухові травми, струс головного мозку й контузії.
Фото: поліція Херсонської області









