Херсонська “екстренка” виборола перше місце на чемпіонаті медиків (ФОТО)

Команда херсонської екстреної медичної допомоги взяла участь у XII Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги та показала один із найкращих результатів на змаганнях.

Про це повідомили у Херсонській ОВА. У «Вінницькому медичному ралі – 2026» змагалися 29 бригад із різних регіонів України, а також команди з Польщі та Литви.

Протягом двох днів медики відпрацьовували алгоритми порятунку людей у змодельованих надзвичайних ситуаціях. Сценарії були максимально наближені до реальних умов: ліквідація наслідків ДТП, допомога постраждалим із політравмами та проведення серцево-легеневої реанімації.

Команда херсонської екстренки на чемпіонаті медиків
Фото: Херсонська ОВА

За підсумками загального заліку херсонська бригада посіла 19 місце серед усіх учасників. Водночас в одному з найскладніших етапів команда медиків із Херсонщини показала найкращий результат та виборола перше місце. Як нагороду херсонська “екстренка” отримала сучасний портативний ультразвуковий апарат.

Також до суддівського корпусу чемпіонату долучилася керівниця навчально-тренувального центру херсонської “екстренки” Олена Максименко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вдень рятують життя, а ввечері продовжують навчання: студенти ХДУ працюють в екстреній допомозі Херсона

Фото: Херсонська ОВА.

Пов'язані записи

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)

Російська авіація вдень завдала удар по Херсону. Внаслідок атаки виникла пожежа на території одного з комунальних підприємств, також загорілися легковий і вантажний автомобілі. За попередніми даними, постраждали троє людей. Про…

Подробиці
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених:…

Подробиці