Одна з найстрашніших ночей у Києві. Сили ППО знищили/подавили 604 ворожі цілі — 55 ракет та 549 безпілотників різних типів.
За попередніми даними, зафіксовано влучання 16 ракет і 51 ударного БпЛА на 54 локаціях, а також падіння уламків збитих дронів на 23 локаціях.
Внаслідок обстрілу 56 людей постраждало, 2 загинули. Рятувальник ще розбирають завали.
***
Центр Херсона горить.
Декілька пожеж знищили квартири та будинки багатьох родин. Старий центр міста неможливо загасити одразу , через постійні атаки дронів та артобстріли . Вигоряють цілі під’їзди, двори й багатоповерхові будинки, де майже все всередині з дерева, день, два, три горить і знову спалахує сильно. Четвертий день, п’ятий… І вже сусідські будинки горять один за одним.
***
НОКДАУН! ОЛЕКСАНДР УСИК ПЕРЕМАГАЄ!!! Суддя зупиняє бій!
Олександр здобув титул «Король Нілу» та зберіг пояси чемпіона світу за версією WBC, WBA та IBF.
***
Херсонщина: 44% усіх смертей від дронів по всій області і майже 70% поранень припали на одне місто. На Херсон.
Зафіксовано 127 убитих цивільних та 1754 поранених.
Ворожі пілоти бачать через камери обличчя людей, бачать цивільні машини — і тиснуть на кнопку. Скидають вибухівку.
А потім росіяни чекають, поки приїде допомога, і б’ють вдруге. Навмисно. По медиках, які рятують стікаючу кров’ю людину. По пожежниках, які гасять вогонь.
Це безперервний технологічний терор, який триває прямо зараз.
І катування цілого міста в режимі нон-стоп. Щодня.
***
За словами кремлівських медійників, у Херсоні можна отримати підозру в колабораційній діяльності та бути заарештованим просто за носіння в гаманці російської валюти. Звичайно, ці повідомлення є фейковим.
***
Спілкуюся з херсонкою, яка зараз ВПО в Одесі. Дуже сумує за містом, за домом. З’явилася можливість і рванула на вихідні до Херсона.
Місто, не зважаючи на руїни, і зараз охайне і квітуче. Правда в людей погляд постійно зосереджений. Хоч і звикли до постійних бахів, проте пильність не втрачають.
Приїхала – а біля будинку буяють квіти, скоро розцвітуть троянди, і трава по пояс. Що в таких випадках роблять херсонці? Вірно, беруть сапку і гайда рубати бур’ян. Аж поки поруч не шандарахнуло так, що у вухах задзвеніло. Але порядочок, слава Богу, навела.
Отакі наші Херсонці!








