На Миколаївщині рибалка незаконно наловив пузанка, тарані та судака на понад 700 тис. грн

Екологи викрили жителя Миколаївщини, який під час нерестової заборони незаконно ловив рибу у Бузькому лимані. Сума завданих збитків склала 707 тисяч гривень.

Про це повідомляє Держекоінспекція Південно-Західного округу.

Чоловіка викрили держінспектори з охорони навколишнього природного середовища спільно з представниками Держприкордонслужби ВСП 26 прикордонного загону.

23 травня в акваторії Бузького лиману поблизу села Парутине Миколаївського району Миколаївської області вони виявили факт незаконного вилову живих водних біоресурсів. Громадянин виловив 206 особин пузанка, 124 особини тарані, а також судака та оселедця.

Екологи підрахували суму збитків, завдану державі внаслідок незаконного вилову водних біоресурсів. Вона склала понад 707 тисяч гривень.

На рибалку склали протокол за частиною 4 статті 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Риболовля з ризиком для життя: на одній із найнебезпечніших водойм Херсонщини затримали браконьєрів

Фото: Держекоінспекція.

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці