Екологи викрили жителя Миколаївщини, який під час нерестової заборони незаконно ловив рибу у Бузькому лимані. Сума завданих збитків склала 707 тисяч гривень.
Про це повідомляє Держекоінспекція Південно-Західного округу.
Чоловіка викрили держінспектори з охорони навколишнього природного середовища спільно з представниками Держприкордонслужби ВСП 26 прикордонного загону.
23 травня в акваторії Бузького лиману поблизу села Парутине Миколаївського району Миколаївської області вони виявили факт незаконного вилову живих водних біоресурсів. Громадянин виловив 206 особин пузанка, 124 особини тарані, а також судака та оселедця.
Екологи підрахували суму збитків, завдану державі внаслідок незаконного вилову водних біоресурсів. Вона склала понад 707 тисяч гривень.
На рибалку склали протокол за частиною 4 статті 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до суду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Риболовля з ризиком для життя: на одній із найнебезпечніших водойм Херсонщини затримали браконьєрів
Фото: Держекоінспекція.









