Одеські спортсмени здобули “золото” та “срібло” чемпіонату Європи з козацького двобою

Одеські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті Європи з козацького двобою, який проходив у Словенії. Представники Одеської області вибороли золоту та срібну медалі міжнародних змагань.

Про це повідомили в Одеській обласній державнй адміністрації. Заступник начальника Одеської ОВА Олексій Химченко привітав спортсменів федерації козацького двобою в Одеській області з успішним виступом на європейській першості.
Чемпіоном Європи став Ефрат Авдоян, а Варвара Соломанчук здобула срібну нагороду турніру.

Під час зустрічі учасники обговорили підготовку спортсменів, міжнародні виступи та важливість підтримки українського спорту навіть в умовах війни.

Символічним моментом заходу стало вручення Олексію Химченку козацької шаблі – символу честі та сили. У відповідь спортсмени отримали подяки, відзнаки та спортивне харчування для подальших тренувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонські танцівниці вибороли 21 нагороду на турнірі в Тернополі


Фото: Одеська ОДА

Пов'язані записи

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)

Російська авіація вдень завдала удар по Херсону. Внаслідок атаки виникла пожежа на території одного з комунальних підприємств, також загорілися легковий і вантажний автомобілі. За попередніми даними, постраждали троє людей. Про…

Подробиці
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених:…

Подробиці