Представники Служби Безпеки України вдарили по штабу російських ефесбешників та знищили зенітний комплекс ворога на ТОТ Херсонщини.
Про це 21 травня повідомив Президент України Володимир Зеленський.
«Є хороші результати від воїнів Центру спецоперацій «А» СБУ. Уражено штаб російських ефесбешників та знищено зенітний комплекс «Панцир-С1» на нашій тимчасово окупованій території».
Штаб спецпризначенців ФСБ знаходився на ТОТ Херсонщини, у Генічеському районі, у населеному пункті Генічеська гірка.
Завдяки цій операції російські втрати склали близько сотні окупантів знищеними та пораненими.
«Росіяни повинні відчувати, що цю свою війну вони мають завершувати. Українські санкції середньої та дальньої дистанцій продовжать працювати», – додав Зеленський.
Ілюстративне фото із соцмереж








