СБУ уразила штаб ФСБ на лівобережжі Херсонщини: ворог зазнав значних втрат

Представники Служби Безпеки України вдарили по штабу російських ефесбешників та знищили зенітний комплекс ворога на ТОТ Херсонщини.

Про це 21 травня повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Є хороші результати від воїнів Центру спецоперацій «А» СБУ. Уражено штаб російських ефесбешників та знищено зенітний комплекс «Панцир-С1» на нашій тимчасово окупованій території».

Штаб спецпризначенців ФСБ знаходився на ТОТ Херсонщини, у Генічеському районі, у населеному пункті Генічеська гірка.

Завдяки цій операції російські втрати склали близько сотні окупантів знищеними та пораненими.

«Росіяни повинні відчувати, що цю свою війну вони мають завершувати. Українські санкції середньої та дальньої дистанцій продовжать працювати», – додав Зеленський.

Ілюстративне фото із соцмереж

Пов'язані записи

Додому повернулися 8 захисників з Херсонщини, які перебували в російському полоні з 2022 року

З російського полону звільнили 160 українських військових, серед яких жителі Херсонщини. “Маю справді радісну новину для Херсонщини. У межах сьогоднішнього обміну з російської неволі додому повернулися вісім наших земляків, які…

Подробиці
Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл на Херсонщині: 13 людей постраждало

26 червня під ворожими обстрілами перебували насалені пункти Херсонщини. Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл: Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Інженерне, Киселівка, Комишани, Придніпровське, Садове, Станіслав, Олександрівка, Софіївка, Широка Балка,…

Подробиці