На Миколаївщині будують нову ЛЕП для резервного живлення споживачів

У Миколаївській області триває будівництво нової повітряної лінії електропередач напругою 35 кВ. Завдяки цьому десятки тисяч споживачів отримають резервну лінію живлення на випадок російських обстрілів чи інших аварійних відключень.

Про це повідомили в АТ «Миколаївобленерго». У компанії також наголошують, що реалії сьогодення змушують енергетиків шукати додаткові джерела заживлення, аби жителі довгий час не сиділи без світла після масованих ворожих атак.

«Попри складну ситуацію ми вишукуємо можливості не лише для відновлення вже існуючого обладнання та ліній, а й для будівництва нових», – йдеться у дописі на сторінці АТ «Миколаївобленерго».

Нова ЛЕП будується протяжністю у 8 км. Це дозволить у разі необхідності швидко перезаживити десятки тисяч мешканців одного з районів області.

Будівництво стало можливим завдяки міжнародній допомозі, оскільки значну частину матеріалів взяли з гуманітарних запасів.

«Враховуючи систематичне нищення енергооб’єктів внаслідок бойових дій, нова повітряна лінія стане тим резервом, що дозволить скоріше заживити місцеве населення», – наголошують у АТ “Миколаївобленерго». 

Фото: АТ «Миколаївобленерго»

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці