Російські терористи продовжують бити по цивільних об’єктах Херсонської громади. Сьогодні, 19 травня, під ворожим вогнем опинився медичний заклад у середмісті Херсона.
Медичну установу окупанти атакували дронами близько 10:40. Як повідомив очільник ХМВА Ярослав Шанько, внаслідок ворожого удару пошкоджено 24 вікна на двох поверхах.
На щастя, працівники не травмувались, адже вони вчасно спустились в укриття.
Фото, відео: ХМВА.









