Вдень 18 травня російські окупанти вбили двох чоловіків на Херсонщині – через обстріли загинули жителі Білозерки та Зеленівки.
Так, близько 13:00 військові РФ обстріляли з артилерії селище Білозерка в Херсонському районі. Під ворожий обстріл потрапив 61-річний місцевий житель. Він отримав травми, несумісні з життям.
А в селищі Зеленівка Херсонської громади російські окупанти атакували з дрона 61-річного чоловіка, який їхав на мопеді. Через влучання ворожого безпілотника він отримав смертельні травми.
За інформацією пресслужб обласної прокуратури, ХОВА та ХМВА
Ілюстративне фото: «Гривна»









