13-17 травня в Німеччині відбувся Чемпіонат Європи-2026 з ІСО. Збірна Україна посіла 1-ше загальнокомандне місце. На змаганнях тріумфувала команда з Херсона, здобувши 4 золоті медалі.
Чемпіонат Європи-2026 з комбат самозахисту ICO (International Combat Organisation) проходив у місті Любек. У змаганнях брали участь 623 спортсмени з 18 країн Європи. Україну представляли 158 атлетів, зокрема й команда з Херсонщини – вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради.
Україна тріумфально виступила в турнірі, посівши 1-ше загальнокомандне місце. На другій позиції – Німеччина, на третій – Уельс. Загалом українські спортсмени вибороли 128 золотих медалей, 116 – срібних та 45 бронзових.
Серед чемпіонів – 4 спортсменів ДЮСШ «Україна» Херсонської міськради. Олег Доляєв, Ерік Смиченко, Володимир Сітарський та Євангеліна Дуднік вибороли золоті медалі для України та стали чемпіонами Європи.
«Наші спортсмени показали справжній характер, силу духу та жагу до перемоги, виборовши золоті медалі для України! Тренер команди – Віталій Дуднік. Саме щоденна праця, дисципліна та віра в своїх спортсменів приводять до таких великих результатів! Херсонщина вкотре довела – у нас ростуть справжні чемпіони! Пишаємось нашою командою! Так тримати! Далі – більше», – зазначили в соцмережі на сторінці ДЮСШ «Україна» ХМР.
Наступним етапом стане Чемпіонат світу з Комбат самозахисту ІСО, який відбудеться у Франції 15-18 жовтня 2026 року. Спортсмени багатьох країн світу змагатимуться в понад 30 дисциплінах, як-от бокс, кікбоксинг, тайський бокс, К-1, змішані єдиноборства (MMA) та боротьба.
Фото: фейсбук/ДЮСШ «Україна» ХМР









