В ніч на 15 травня російські воєнні злочинці вчергове атакували Одеську область. Ворог використав тактику комбінованих ракетно-дронових ударів.
Як повідомив очільник ООВА Олег Кіпер, ціллю противника стали обʼєкти цивільної інфраструктури, зокрема житловий сектор та підприємства.
Внаслідок атаки пошкоджені чотири приватні житлові будинки, а також технічні споруди, нежитловий будинок, господарча та адміністративна будівлі, легкові автомобілі.
В результаті нічної атаки постраждали двоє жителів регіону.
На місцях подій працюють відповідні екстрені та комунальні служби, які усувають наслідки.
Фото: ООВА.









