Якби наші вороги були розумні, вони би зараз тікали з України, кидаючи речі на дорогу. Бо якщо Україна змогла зробити те, що зробила, в умовах керівництва за допомогою ворожки, то страшно уявити, що Україна зробить в умовах керівництва за допомогою інших, сучасніших методів управління.
***
Херсоні останні два дні це суцільний терор дронами. На Таврійському тимчасово зупинили громадський транспорт. Дніпровський район і ринок перетворилися на зону полювання: дрони ганяються за людьми та машинами. Вчора були вибухи, а сьогодні я на власні очі бачила кілька атак і чула десь із десяток вибухів.
Найстрашніше, що вулиця Кулика це остання проїзна вулиця для маршруток, але й там дрони постійно кружляють і полюють на транспорт . «Червона зона» розширюється і просто затискає місто. Таврійський, який раніше був відносно безпечним, тепер щодня у новинах.
Мінувань стає більше. Дрони змінили розмір, а їхні акумулятори вибухають і одразу займаються . Згорілі залишки лежать повсюди. За вчора я двічі бачила дрони «ждуни» . А скільки було вибухів у Дніпровському районі, вже навіть не згадаю.
***
Я думаю, що Україна недооцінює Херсонщину і особливо Генічеський район.
Я думаю, що Україною останні роки керували саме геничани і ченичанки).
***
Наталка Діденко обіцяє літо. Це дає надію на те, що перелітуємо без шкарпеток.
Моржовий якийсь травень. Тато би сказав: НЕСПРАВДИШНІЙ.
***
Терор окупантів в Херсоні.
Сьогодні ворожий дрон атакував автівку гуманітарної місії ООН в Корабельному районі міста.
Внаслідок влучання пошкоджено машини Управління ООН з координації гуманітарних справ. Машини були марковані символікою ООН.
Вчора російські окупанти вбили двох херсонців, а поранили – 26! Цифри постраждалих щодня зростають!
***
Абсолютний антирекорд зріс: 1560 дронів запустила рф за 24 години — один із наймасовіших ударів за весь час війни.








